Внаслідок успішних дій Сил безпеки і оборони України та деокупації українських територій можливі внутрішні конфлікти всередині Росії. Про це в ефірі ток-шоу "Новий відлік" на Суспільному розповів представник ГУР МО України Андрій Юсов. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Зеленський розповів, що свідчить про те, що Україна не стріляє по Росії

Операція російських добровольців досі триває

Юсов додав, що відповідний сценарій заколоту можуть зумовити й успішні дії повстанців, які борються за свої права на території країни-агресорки. А також і ПВК, які наразі активно створюються в Росії, адже "коли рушниця висить – вона неодмінно вистрілить".

Представник воєнної розвідки України зазначив, що операція добровольців "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" досі триває.

Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті "гаішники",
– сказав Юсов.

Він уточнив, що боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних Путіним в межах плану "Едельвейс" до кордону "гібдд-шників", адже вони навчені бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів.

Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і "Градами" бомбити й нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ,
– сказав представник ГУР МО України.

Військовий заколот в Росії вже почався: російська армія відкрито б'є по Бєлгородщині

  • У суботу 3 червня російські війська били з артилерії по населених пунктах Шебекіно, Нова Таволжанка, Муром та інших. Вони тепер безрозбірно б'ють і по своїх містах, просто щоб витіснити звідти бійців легіону Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу", які хочуть скинути кремлівський режим.
  • Крім цього, до району бойових Кремль перекинув спеціальний тік-ток підрозділ "Ахмат".
  • Також російські добровольці оголосили про відкриття гуманітарного коридору, щоб евакуювати охочих росіян в тил України.
  • Тим часом у Шебекінському окрузі Бєлгородської області місцева влада ввела заборону на пересування транспорту, навіть автобусів.