У мережі 2 березня опублікували відео з полоненим, який представився Тимуром Алодоєвим (нерозбірливо сказав – 24 канал). Він прибув на українську землю начебто задля евакуації поранених. Служив чоловік командиром відділення поліцейського взводу.

До теми "Нема ніякої батьківщини": розмова полоненого бурята з коханою у Росії

"В нашого командування немає жодної тактики"

Бурят зауважив, що потрапив у полон, оскільки його командування немає жодної тактики.

"Ми просто виживаємо тут, нічого такого ми тут зробити не зможемо. Нічого в нас не вийде, тому що наше командування управляти не зможе", – підкреслив він і додав, що їхні харчування та забезпечення – погані.

"Тут ви усі поляжете"

На завершення він звернувся до тих солдатів, які залишилися в Росії. Закликав їх сидіти вдома та натомість зайнятися народним господарством.

Пишіть рапорти, не їдьте сюди, залишайтеся там. Краще залишіться зі своїми сім'ями. Вдома буде краще. Тут ви всі поляжете. Тут – Україна, мирний народ. Я бачив, як вони один за одного стоять. Немає тут жодних бандерівців, жодних бандитів, – наголосив полонений.

За словами чоловіка, українці – хороший мирний народ, і атакувала його саме Росія. Натомість "вони до нас не лізли".

Закликав усіх звертатися в органи

Також з'явилося відео, на якому Тимур спілкується з рідними. Під час розмови він попросив сходити до прокуратури та повідомити, що разом із ним у полон потрапили й інші люди. Крім того, закликав писати у групи з військовими.

"Напишіть туди, що маємо багато втрат, багато хто потрапив у полон. Напишіть туди, нехай своїх чоловіків визволяють і також хай ідуть у органи", – сказав він.

Водночас Тимур розповів, що у нього все гаразд і його не б'ють.

До речі Міноборони Росії вперше озвучило втрати в Україні: кількість загиблих значно применшена

Бурят-"визволитель" розкритикував командування та закликав побратимів не їхати до України: дивіться відео

ЗСУ

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми – зараз найшвидші. Цілодобово!