Про це повідомив заступник очільника Адміністрації Президента Руслан Рябошапка на брифінгу.

Читайте також: Кого Зеленський призначив на ключові посади: список

"Головою Служби зовнішньої розвідки призначено Бухарєва Владислава", – сказав він, коментуючи укази Зеленського про нові звільнення та призначення.

Згодом на сайті президента опублікували указ про призначення Бухарєва.


Указ про призначення Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки

До Бухарєва, посаду керівника Служби зовнішньої розвідки України очолював Єгор Божко. Проте, 13 березня його звільнив п'ятий президент Петро Порошенко і призначив заступником міністра МЗС.

Хто такий Владислав Бухарєв?Член парламентської фракції "Батьківщина". До Верховної Ради восьмого скликання пройшов по мажоритарному окрузі №162 у Сумській області, набравши 20,62% голосів виборців. Наразі є членом комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

У березні 2014 року Олександр Турчинов, який виконував обов'язки президента, призначив Бухарєва начальником Головного управління Служби безпеки з боротьби з корупцією і організованою злочинністю. З грудня 2007 по березень 2010 року він обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації й очолював податкову міліцію.

Має спеціальне звання – генерал-лейтенант податкової міліції та військове звання – генерал-лейтенант.

Зауважимо, що у 2014 році, балотуючись до парламенту, Бухарєв вказував в агітаційних листівках, що має Почесну відзнаку СБУ Медаль ФСБ Росії "За боевое содружество".

Владислав Бухарєв медаль ФСБ Росії