Уночі проти 10 березня Росія запустила по нашій державі 39 дронів-камікадзе. У Повітряних силах відзвітували про знищення 35 повітряних цілей.

Дивіться також "Корисні ідіоти" на службі Кремля: як діє розгалужена мережа російської пропаганди в Європі

Запускали також і ракети

Росіяни вночі також ударили 4 зенітними керованими ракетами С-300 по Харківщині та Донеччині.

Зокрема, дрони запускали з мису Чауда в Криму, російського Приморсько-Ахтарська.

Повітряні сили знищили 35 "Шахедів" у межах Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Київської та Житомирської областей. Зокрема, увечері наші оборонці неба знищили два ворожі безпілотники в Криворізькому та Нікопольському районах Дніпропетровської області.

Атаку відбивали мобільні вогневі групи Сил оборони України. Також залучали винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил, засоби РЕБ.

Уночі проти 10 березня лунали вибухи

  • Росіяни запускали проти України ударні дрони-камікадзе, тож у деяких регіонах лунали також і вибухи. Зокрема, про три вибухи повідомляли в Одесі. Один із них був роботою протиповітряної оборони, однак про інші наразі невідомо нічого.
  • Також вибухи чули жителі Вінниччини. Про наслідки в цьому регіоні теж поки що невідомо нічого.
  • Крім цього, росіяни також намагалися атакувати "Шахедами" і Захід. Зокрема, Хмельницьку область. Мовиться про Старокостянтинів, який і раніше був постійно під прицілом ворога.