Чому у росіян "запалало"

Їхня істерика вже несеться соцмережами. Вони шоковані, що лідер України перебував усього за 20 кілометрів від лінії розмежування, передає 24 канал.

Важливо Там наші люди, і ми прийдемо, – Зеленський з деокупованого Ізюма звернувся до жителів Криму

Зокрема росіяни дивуються, чому їхня армія не вдарила по Ізюму, коли там був Володимир Зеленський. Вони обурилися, адже їхня зброя з легкістю дострілює до звільненого міста.

Зауважимо, що під час промови президента в Ізюмі таки пролунав вибух, але ніхто особливо на це і не звернув увагу, бо українців не залякати.

Зеленський в Ізюмі: дивіться відео

Візит Зеленського до Ізюма: що відомо

14 вересня президент Володимир Зеленський прибув у деокупований Ізюм на Харківщині, де взяв участь в урочистому піднятті державного прапора над міською радою. До міста також прибула заступниця міністра оборони Ганна Маляр та інші представники ЗСУ.

Читайте також Вже 8 500 квадратних кілометрів та 388 населених пунктів звільнено на Харківщині, – Маляр

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання. Зеленський подякував воїнам за звільнені українські землі та в урочистій обстановці військові підняли український стяг над міською радою. Згодом про візит у звільнене місто повідомив і Володимир Зеленський. Він пообіцяв, що державний стяг невдовзі майорітиме у кожному українському місті.

Зеленський на Харківщині нагородив українських захисників: дивіться відео