Міськрада Таллінна ухвалила це рішення ще 5 травня. Втім, нагороду змогли передати лише сьогодні, 15 травня.

До теми Естонія допоможе Україні у відновленні Житомирської області

Голова міських зборів Таллінна Євген Осіновський передав нагороду для Володимира Зеленського першому заступнику Голови Верховної Ради України Олександру Корнієнку, який наразі перебуває з візитом в Естонії.

Осіновський пояснив, що ця відзнака демонструє солідарність Таллінна та його мешканців з народом України, а також підтримку у героїчній боротьбі України з російською агресією. Він переконаний, що українці повинні перемогти, щоб мирно й самостійно обирати свій подальший шлях.

У Європі у 21-му столітті немає місця насильницькій зміні кордонів, вбивству людей та бомбардуванню міст. Я впевнений, що ми виграємо цю війну. Бажаю вашому Президентові та вашому народу успіхів у цій війні, що є важливим для всього світу. Впевнений, що Естонія, наш народ і Таллінн потужно стоять з вами в цій війні. Слава Україні,
– заявив Осіновський.

Україна та її народ мають перемогти, щоб мирно й самостійно обирати свій подальший шлях, переконаний він.


Володимир Зеленський отримав Герб Таллінна / Фото Офіс Президента

Попередні відзнаки Володимира Зеленського:

  • У США Президента України Володимира Зеленського нагородили премією Profile in Courage Award за захист демократії за кордоном. Раніше лауреатами цієї премії ставали експрезиденти США Барак Обама й Джордж Буш-старший, а також колишній сенатор США й друг України Джон Маккейн.
  • Американське видання Politico, яке спеціалізується на політичній журналістиці, щороку публікує список найвпливовіших людей Європи. Цьогоріч найвпливовішою людиною Європи назвали Володимира Зеленського – за нього проголосувала найбільша кількість читачів.

Тим часом – Столенберг заявив, що Україна може перемогти у війні: дивіться відео