Володимир Зеленський під час брифінгу з Санною Марін – прем'єр-міністеркою Фінляндії – прокоментував заяви ЗМІ. Раніше на них вже відреагували у США та Німеччині, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Німецьке видання показало яхту, яку пов'язують з вибухами на "Північному потоці"

Що стосується "Північного потоку", то ми не маємо до цього жодного відношення,
– наголосив Зеленський.

Український лідер додав, що такі заяви допомагають Росії. Їх публікують, щоб уповільнити надання допомоги Україні.

Зеленський додав, що Україна чітко розуміє, звідки могла піти така інформація. Український лідер наголосив: те, що такі заяви публікують незалежні ЗМІ, – дуже небезпечно.

"Це неправильно, це грає тільки на руку Росії або ще є якісь бізнес-групи, які зацікавлені у тому, щоб не вводилися потужні санкції, тому що страждає бізнес, і ці групи можуть бути не тільки на території Росії, на жаль", – заявив президент.

Він наголосив: потрібно усвідомлювати, з ким бореться Україна. Ворог – один: Росія. Водночас важливо не забувати, що є люди, які не бачать нічого, окрім грошей.

Український лідер наголосив: також є треті держави. Вони допомагають Росії обходити санкції та водночас заявляють про підтримку суверенітету України.

Підриви "Північних потоків", вочевидь, скоїла Росія

  • США та Німеччина, відреагувавши на "зливи" The New York Times, наголосили, що потрібно дочекатися результатів розслідувань. Їх проводять Швеція, Данія та Німеччина.
  • Підриви "Північних потоків", вочевидь, скоїла сама країна-терористка. Тоді Росія активно намагалася залякати Європу холодною зимою 2022 – 2023 років.
  • Напередодні теракту біля "Північних потоків" виявили "кораблі-привиди".
  • В Офісі Президента наголошували, що Україна не має жодного відношення до вибухів на "Північних потоках".