Зокрема, за словами глави держави, яскравим прикладом цього є паспортизація на окупованому Донбасі. Це доказ того, що "за Мінськом ніхто не йде".

Увага З мінськими угодами треба працювати, але виконати їх неможливо, – Данілов

На запитання журналістки, чи Мінськ помер, Зеленський відповів: "Він і народився ледве живим".

"Питання в тому, що це сьогодні Нормандія, опираючись на Мінськ, чи Мінськ, опираючись на зустрічі в Нормандії", – додав він.

Інші варіанти

На його думку, це єдиний документ і його не треба закривати. Однак треба відкривати іншу адженду (порядок денний – 24 канал).

"Я вважаю, що зустріч з президентом Росії і зустріч моя з президентом США може надати іншу адженду у розв'язанні цих питань. Принаймні, нам потрібно спробувати", – переконаний Зеленський.

Чому мінські угоди не працюють

  • Мінський формат не дає результатів. Все через, що представники країни-окупанта блокують перемовини та висувають неадекватні вимоги.
  • Водночас вихід з угод може "зіграти на руку" Росії. Тоді Кремль звинуватить Україну в небажанні досягати миру на Донбасі.
  • Нещодавно Леонід Кравчук заявив, що розуміє "недолугість" мінського формату переговорів. Останніми роками він не приносить результатів, хоча свого часу спинив російську агресію.
  • Олексій Данілов також казав, що з мінськими угодами "треба працювати", адже інших немає. Водночас виконувати їх у тому вигляді, в якому вони є, "повним абсурдом".