Українські захисники відпрацьовують різні навички. Зокрема вони виконують вогневі завдання зі знищення танків.

Зверніть увагу Розвідники поблизу окупованого Криму відпрацьовують ближній бій

Шансів в окупантів не буде

Для того, щоб ефективно застосувати протитанкову зброю в реальному бою, треба постійно та ретельно тренуватися. Відтак в Росії не буде шансів прорватися далі на територію України.

"Справжня перемога у цій війні буде не тільки мир на наших умовах, але й приєднання України до Євросоюзу і НАТО", – висловили сподівання у Генштабі.


Військові тренуються на Херсонщині / Фото пресслужби Генштабу ЗСУ


Збройні сили відпрацьовують вогневі завдання / Фото пресслужби Генштабу ЗСУ


Тривають завдання зі знищення танків / Фото пресслужби Генштабу ЗСУ

Навчання важкої артилерії у грудні

Схожі навчання організовували на початку грудня 2021 року. За допомогою тренувань перевіряли готовність України до різних сценаріїв.

Командувач об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергій Наєв зауважив, що військові відпрацьовували нові тактичні прийоми ведення бойових дій та підвищували професійну підготовку.

Військові навчання в Україні: що відомо

Повний текст публікації у фейсбуці:

На Херсонщині тривають активні заходи з підготовки гранатометних підрозділів угруповання військ "Південь". На адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР #Крим розрахунки станкових протитанкових і ручних протитанкових гранатометів практично відпрацьовують різні вогневі завдання.

Варто зазначити, що ефективне застосування протитанкового озброєння в реальному бою на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією, потребує постійного та ретельного тренування під час занять.

Отже, там, де тримають оборону підрозділи угруповання військ "Південь", – шансів прорватися у #Росії не буде, а справжня перемога у цій війні буде не тільки мир на наших умовах, але й приєднання України до #ЄС і #НАТО.

Цікаво – Видовищні навчання біля Криму: дивіться відео