Свого часу аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв, що на території колишнього піонерського табору "Чайка" російськими кураторами створена диверсійна школа, в якій "курсанти" проходять відповідну підготовку для подальшої участі в бойових діях і диверсійної діяльності на території України.

Читайте також: Бойовики "ЛНР" використовують цивільне населення, як живий щит

У тренувальному таборі місцеві бойовики під керівництвом "інструкторів" з РФ вивчають географію, геодезію, орієнтування на місцевості і мінно-підривну справу. Окремий курс навчання проходить так званий снайперський підрозділ, який налічує до 20-ти "курсантів".

12 травня ГІ "Права Справа" передала спеціальним службам України інформацію про те, що в диверсійній школі розпочалися так звані "випускні іспити". За інформацією місцевих джерел, одним із завдань дрг бойовиків буде захоплення опорних пунктів ЗСУ. Окремо наголошувалося, що найближчим часом варто очікувати активізацію диверсійно-розвідувальних груп і снайперських пар бойовиків на Стахановсько-Первомайському напрямку.

19 травня на брифінгу прес-центру Об'єднаних сил повідомили, що опівночі, з метою охоплення ротного опорного пункту бригади, яка обороняє Кримське, група ворожої піхоти перемістилась в смугу забезпечення. Для прикриття дій своєї піхоти ворог розпочав інтенсивний обстріл наших позицій з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

На цьому ж напрямку вже вдень противник намагався у межах іншого батальйонного району оборони провести розвідку боєм. Під прикриттям вогню гранатометів ворожа піхота почала наближатись до наших позицій.

Наразі в диверсійних школах йде активна підготовка учасників НФЗ для участі у снайперській та контрснайперській боротьбі.

Читайте також: Бойовики намагаються дискредитувати ЗСУ за допомогою фейків