До рятувальників по допомогу звернулася місцева жителька та водночас господарка кота, передає прес-служба ДСНС у Закарпатській області.

Дивіться також: Їсть тільки курятину і майже вилікувала лапу: що чекає врятовану на Житомирщині рись

За словами жінки, пухнастик на ймення Барсік на території сусіднього двору заліз у колодязь, який наразі не експлуатується, та не міг вибратися звідти.

Барсік, кіт, Закарпаття, ДСНС, порятунок
Барсіка діставали з 20-метрового колодязя

"Рятувальники звісно ж – добрі люди, тож зголосилися допомогти жінці та врятувати тварину. Один із вогнеборців спустився на дно 20-метрового колодязя та дістав звідти Барсіка. Переляканого, але щасливого котика бійці ДСНС передали до рук маленького власника Артема", – розповіли у відомстві.

Барсік, кіт, Закарпаття, ДСНС, порятунок
Після порятунку рятувальники передали кота його маленькому господарю Артему

Також представники держслужби оприлюднили фото результатів рятувальної операції. На світлинах можна побачити, як врятованого кота, так і його маленького господаря, який одразу взяв на руки свого улюбленця.

Барсік, кіт, Закарпаття, ДСНС, порятунок
Переляканий, але задоволений Барсік і не менш щасливий Артем

На початку січня у Іспанії поблизу міста Малага у свердловину 100 метрів завглибшки впав дворічний хлопчик Юлен. Надскладна операція з порятунку дитини тривала майже два тижні. На жаль, малюк так і не вижив. Рятувальникам не з першої спроби вдалося виявити його тіло на дні. Опісля бездиханного Юлена підняли нагору.