Слід зауважити, що втрати ворога у Бахмуті колосальні. У спробах взяти під контроль місто, російське військове керівництво поклало десятки тисяч своїх бійців. Серед них і ті, які входили до 72-ї окремої мотострілецької бригади.

Читайте також Не лише 100 тисяч знищених росіян: військовий експерт назвав ще одне досягнення оборони Бахмута

72-а бригада стала на батальйон "бідніша"

Про це розповів тимчасовий виконувач обов'язків командира 3-ї ОШБр, майор Родіон Кудряшов. Він зазначив, що нашим захисникам по суті вдалося ліквідувати цілий батальйон мотострілецької бригади.

Хочу зазначити, що 72-а бригада регулярних військ Росії позбавилася фізично двох рот – понад 100 осіб "двохсотими" і понад 100 осіб "трьохсотими",
– наголосив він.

Кудряшов зауважив, що "багато бачили військовослужбовців чи то "Вагнера", чи то збройних сил Росії". Вони, за словами майора, поспіхом кидали свої позиції якщо не перед початком операції, то тоді, коли могли порівняно безпечно це зробити.

Він додав, що під час наступальних дій 3-ї ОШБр, ворог перейшов на другий – третій рубіж своєї оборони. Водночас, за словами Кудряшова, його найбільше тішить той факт, що вдалося поповнити обмінний фонд.

Розвідники теж набрали полонених

  • Про успішний "улов" розповів Роберт Бровді, командир окремої тактичної групи аеророзвідки "Птахи Мадяра". Він похизувався результативністю роботи бійців 59 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ.
  • Вони не лише знищили колону техніки ворога. Захисники захопили позицію російських загарбників. А в її бліндажі на той час перебувало 22 спецпризначенців підрозділу "Шторм". Усі вони чемно вийшли і здалися у полон.
  • Натомість більше ніколи не зможуть здатися у полон бійці, які потрапили до статистики втрат ворога. Станом на 22 травня наші захисники ліквідували 203 880 російських загарбників. Лиш за минулу добу на той світ відправили 720 солдатів так званої "другої армії світу".