Поки українські військові роблять усе можливе, щоб щоденна статистика втрат ворога лише зростала, самі окупанти продовжують голосити про "потєрь нєт". Не став виключенням сєргєй шойгу.

Читайте також Часткова мобілізація, ядерний шантаж і підтримка референдумів: що путін наговорив у зверненні

Шойгу збрехав про реальні втрати ворога

Під час свого виступу міноборони країни-агресорки назвав смішну цифру. Мовиться про 5 937 військових. Мовляв, рівно стільки бійців з росії загинули на фронті.

Цікаво, що озвученим цифрам не вірить ніхто. Навіть російський пропагандист сємьон пєгов. Він написав у своєму телеграмі просто: "Не знаємо як у шойгу, але у нас більше..."

За словами шойгу, 90% поранених російських бійців уже одужали. Якщо послухати його, то всі ці "похоронки" в росії, куплені білі легковики – телевізійні вигадки. Країна-агересорка узагалі не зазнала жодних втрат. Адже що таке 6 тисяч бійців на 140-мільйонне населення?

Зауважимо, що він під час свого виступу збрехав також і про втрати України у війні. Мовляв, наша держава вже втратила понад 61 тисячу своїх героїв. Якщо бути точнішими, то міноборони росії назвав такі цифри:

  • 61 207 загиблих українських військових;
  • і ще 49 368 поранених.

І хоч "потєрь нєт", росія планує відправляти на війну ще більше гарматного м'яса. А це вже ніяк не збігається зі статистикою, наведеною шойгу вище. Адже навіщо додатково набирати військових, якщо все під контролем?

Мобілізують ще 300 тисяч росіян

Мовиться про резервістів. Зокрема тих, хто:

  • уже відслужив;
  • має військово-облікову спеціальність;
  • може похизуватися бойовим досвідом.

Натомість, переконує шойгу, часткова мобілізація не стосуватиметься тих, хто уже служить за призовом. Крім того, під неї не підпадатимуть студенти.

Варте уваги – путін пригрозив світові ядерною зброєю: дивіться відео