Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни.

Читайте також Росія зазнає в 7 – 8 разів більше втрат в обороні, ніж Україна у наступі

Що розповів очільник ГУР про втрати

Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники наступають, а російські загарбники сидять в обороні.

Є така дуже цікава особливість, що, незважаючи на те, що ми йдемо в наступ, наші втрати все одно є нижчими, ніж на стороні ворога, що обороняється,
– сказав він.

Головний український розвідник наголосив, що він не знає точних цифр. Однак він зауважив, що всі втрати України виросли у зв'язку з контрнаступом. Мовиться про загиблих та поранених захисників.

Що запропонував розвідник

За його словами, Україні необхідно щось змінювати. Адже у Росії людських ресурсів набагато більше, ніж у нашої держави. Україна не може продовжувати битися у такий спосіб, бо це не дасть бажаних результатів.

Буданов вказав на потребу нашої країни у додаткових системах зброї та можливостях, які все ще можуть змінити наявний сьогодні баланс. Як пояснив очільник ГУР, Україні потрібні системи озброєння великої дальності, щоб вражати російські командні пункти, матеріально-технічні сховища тощо. Він закликав розв'язати питання про збільшення загальної кількості артилерійських стволів на полі бою.

Інші заяви Буданова

  • На цьому інтерв'ю голова української розвідки пояснив наслідки диверсії на аеродромі Чкаловський у Підмосков'ї. За його словами, цей інцидент вдарив по ФСБ та керівництву держави-терориста.
  • Також під час спілкування з західною пресою Буданов запевнив, що наші воїни звільнять Бахмут. Як пояснив голова ГУР, після визволення Кліщіївки Сили оборони планують перекрити всі шляхи постачання до зруйнованого і тимчасово захопленого росіянами міста.
  • Раніше Буданов назвав чисельність особового складу єдиною перевагою Росії над Україною. Країна-агресорка має умовно необмежені кадрові ресурси, хоч і низької якості.