Та іноді російських бійців навіть не прикриває артилерія. Про це 24 Каналу заявив лейтенант Нацгвардії, командир роти в складі батальйону "Свобода" Євген Оропай.

Читайте також Роти "Шторм Z" дезертують з поля бою зі зброєю, – Жданов про появу цих загонів у Бахмуті

"Для них найдешевше – військовий. У них просто цього м'яса нелімітовано. Вони його відправляють на забій. Так діє ПВК "Вагнер", – наголосив Оропай.

Що нині відбувається на фронті: дивіться відео

Росіяни не цінують своїх бійців

За словами командира роти, у його батальйоні "Свобода" був випадок, коли кулеметник вже не міг виконувати бойові завдання, адже за день йому доводилося знищувати 15 – 20 росіян, які йшли з одного місця.

Він підходив казав, що "я вже не можу просто морально їх вбивати. Мені вже складно, мені треба з психологом поговорити". То про що мова?
– заявив лейтенант Нацгвардії.

При цьому, росіяни не робили нічого, аби зменшити свої втрати.

"Це дійсно такий парадокс, але чим менше російських окупантів на території України, тим більше просто нас, захисників України стає", – розповів Євген Оропай.

Втрати ворога: головне

  • Країна-агресорка зазнає колосальних втрат на війні проти України. За минулу добу українські захисники ліквідували 470 російських солдатів.
  • Загалом від початку повномасштабної війни "квитки на концерт Кобзона" отримали 207 910 росіян. Однак, реальні цифри можуть бути більшими. Адже підрахувати точну кількість втрат окупантів у зонах активних бойових дій вкрай складно.
  • У міністерстві оборони Росії продовжують заявляти, що мають мінімальні втрати своєї армії від початку так званої "СВО". Утім аналітики Інституту вивчення війни переконують, що у Кремлі брешуть.