Про це 24 Каналу розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан. Військовий експерт Олег Жданов сказав, наскільки можливий новий наступ Росії.

Важливо Локальна Чорнобаївка: чого встигли досягнути ЗСУ в Соледарі

Танки не обов'язкові для оборони

Світан зазначив, що танки не обов'язкові для виконання оборонних завдань, які ми зараз ведемо в Донецькій області. Самі по собі танки – це наступальна зброя. Є ще певні моменти, пов'язані з бронетехнікою для супроводження й авіаційною складовою.

Або літаки, або гелікоптери. Однак це наступальне озброєння. Тобто, техніки, яка зараз є, нам вистачає для виконання оборонних задач на Донбасі. Можливо, у пришвидшеному темпі нам треба підтягнути ще БМП, тобто, броню,
– зауважив полковник запасу ЗСУ.

Він додав, що броня нам допоможе в обороні Донбасу. Далі треба буде чекати, коли надійде наступальне озброєння, важкі танки. Тобто, будемо зупиняти росіян на Донбасі від Куп'янська до Вугледара, можливо, навіть до Гуляйполя, залежно від південного напрямку з боку Донбасу.

Світан відповів, чи з наявною зброєю ЗСУ зможуть втримати наступ: дивіться відео

ЗСУ втримають наступ

За словами військового експерта, будемо втримувати росіян. Далі ж після заходу наступального озброєння будемо виконувати наступальні дії за допомогою важкої техніки й авіації. Втримати втримаємо. Зрозуміла кількість російських військ, яка може бути підтягнута.

"В основному це піхотні підрозділи, є деякі частини мотопіхоти. Тобто, вони якось посадять їх на броню, підтримають авіацією, артилерією, але не більше, ніж було раніше. Тобто, загалом зрозумілі дії росіян, зрозуміла тактика росіян і зрозуміле нам озброєння", – наголосив льотчик-інструктор.

Ситуація на фронті: останні новини