Кандидат у президенти Ігор Шевченко буквально перетворив свою кампанію на шоу про побачення – уявіть собі політичну версію шоу "Холостяк", пише Washington Post.

Читайте також: Чому Вакарчук нікого не підтримав і що б це могло змінити

Автор зазначає, що "політично-романтична програма" Шевченка має дуже відверту і водночас претензійну назву: "Хочеш стати дружиною президента?". Це відповідає концепції популярного реаліті-шоу.

Однак це не найбільш зухвалий випад у президентській гонці цього року. Так, одним із лідерів опитувань є комедійний актор Володимир Зеленський, "єдиний політичний досвід якого полягає лише в тому, що він грав президента України в телесеріалі".

Ще одним зі скандальних моментів видання називає реєстрацію кандидатури Юрія Тимошенка, мета якого, вірогідно, відібрати частину голосів у Юлії Тимошенко.

Однак "романтична" передвиборчакампанія Шевченка не викликала осуд з боку груп, які відстоюють права жінок. Втім, голова Українського форуму в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні Орися Лутцевич прокоментувала, що в Україні чутливість до таких питань нижча.

Тому я подумала, що це навіть геніально. Це гра на близькості до виборця. Немає бар’єра між політикою й особистим життям. В Україні політичні еліти недосяжні. Це спроба скоротити цей поділ,
– додала вона.

Попри це, видання зауважує, що у Шевченка немає серйозних шансів здобути перемогу. Опитування кажуть, що його підтримують менше 1% виборців. Однак, шоу все ж принесло йому користь, адже у політичному полі про нього майже ніхто не чув.

Основне про вибори: