За словами Дмитра Кулеби, поки що Росія намагається всяко стриматися, щоб не провокувати США на агресивні кроки. Таку думку глава МЗС висловив під час інтерв'ю.

Цікаво Бог їм в поміч, – Кулеба відреагував на заяву Лукашенка про російську зброю

США першими не наступатимуть

У Вашингтоні, очевидно, роблять все можливе, щоб уникнути конфлікту, тому так само утримуються від можливих провокацій. Однак, на думку Кулеби, Москві значно важче це робити.

Очільник українського МЗС не сумнівається, що США дадуть відповідь на агресивні дії Кремля, якщо у тому буде необхідність, однак першими американці не наступатимуть.

З мого спілкування з американцями і того, що я чув і відчував під час візиту президента до Вашингтона, я не бачу намірів з американського боку робити якісь перші агресивні кроки в бік Росії,
– заявив Кулеба.

Водночас Дмитро Кулеба заперечив те, що між Джо Байденом і Володимиром Путіним могли б бути укладені якісь домовленості під час зустрічі в Женеві.

Зустріч Байдена і Путіна: коротко про головне

  • Зустріч президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним відбулася 16 червня 2021 року в Женеві. Переговори політиків тривали 4,5 години.
  • Президенти обговорили чимало питань, серед яких війна на Донбасі.
  • Опісля зустрічі Байден та Путін дали 2 окремі пресконференції.
  • Володимир Путін під час спілкування з журналістами заявив, що єдиним зобов'язанням Росії щодо України є спостереження за дотриманням мінських угод. Крім того, очільник Кремля назвав революцію Гідності "кривавим переворотом"