У новому інтерв'ю іноземним журналістам дипломат заявив, що Україна та Росія вели переговори щодо закінчення війни ще з перших днів повномасштабного вторгнення. Проте зараз Кулеба переконаний, що лише зустріч Зеленського та Путіна може дати результати.

Варте уваги Поїздка до Москви – це пастка, – Кулеба розповів, чого Україна очікує від Гутерреша

Глава МЗС України про Лаврова та Путіна

Кулеба також вважає, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров наразі не готовий до серйозної розмови. На думку українського дипломата, Росія ще не дійшла до того, щоб знайти рішення за столом переговорів.

Але якщо я побачу, що вони змінюють своє ставлення і готові серйозно шукати взаємоприйнятні рішення, я переможу свою огиду, сяду з ним і поговорю,
– наголосив Дмитро Кулеба.

За його словами, чим швидше президент Росії Володимир Путін погодиться на зустріч з українським лідером Володимиром Зеленським, тим більше шансів наблизити момент завершення війни.

Кулеба підкреслив, що він не дає 100% гарантії, але впевнений в президентові України. Глава МЗС також додав, що "чим довше Путін уникає цієї зустрічі, тим ймовірніше, що він повністю зосереджений на сценарії війни".

До теми – нічне звернення Зеленського за 25 квітня: дивитися відео