Про це глава держави розповів в інтерв'ю. Президент зауважив, що саме різкими висловлювання можна повернути справедливе ставлення до України.

Варто прочитати Йому ніхто нічого не обіцяв, – Зеленський про переговори Байдена з Путіним щодо України

Я – представник рівної їм країни, – Зеленський

Мені здається, що я висловлююсь, як рівний їм президент або представник рівної їм країни. Мені здається, що відношення будь-якої крани до України, як країни другого, третього чи і ще якогось світу – несправедливе,
– наголосив Зеленський.

Президент наголошує, що українське питання слід перевести з політичного у безпекове. Адже головне, чи зможе протистояти Україна російській ескалації, саме тому мовиться і про ПДЧ, і про вступ до НАТО згодом.

Зеленський каже, що перевів питання "Північного потоку-2" у безпекове

І питання "Північного потоку" – це говорять там, де образились деякі країни (Франція та Німеччина – 24 канал), так, я його повністю перевів з економічного питання в безпеку,
– додав президент.

Зеленський наголосив, що усі гострі питання обговорить з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель. А вже згодом президент проведе зустріч з главою Білого дому Джо Байденом.

Актуально Не новина, – Зеленський заявив, що Медведчук торгував з окупантами разом з Порошенком

Зазначимо, що президент Зеленський зустрічався з главою Франції Еммануелем Макроном 16 квітня у Парижі. По відеозв'язку до них доєднувалась і німецька канцлерка. Головною темою перемовин була ситуація на Донбасі.