Про це повідомила кореспондентка 24 каналу. За її словами, підтримати Звіробій прийшло дуже багато людей, зокрема, ветерани війни та волонтери.

Раніше: Звіробій подала заяву на директора ДБР Трубу

"Вони трохи не тих напали. Якщо вони думають, що можна зачмирити військовослужбовців, то я не дозволяла, не дозволяю і не дозволю це зробити", – сказала Маруся Звіробій.

Коментар Марусі Звіробій:

Нагадаємо, 6 лютого у ДБР волонтерці оголосили повідомлення про підозру у справі про погрози президенту Зеленському. Однак Звіробій це обурило, адже вона не є державним службовцем.

Чому Марусі Звіробій обирають запобіжний захід

  • ДБР розслідує справу проти народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини через гучне звернення до Президента України Володимира Зеленського. Спочатку Звіробій була свідком у цій справі.
  • Справу розслідують як посягання на життя державного діяча, а також можливі дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення держвлади.
  • Причиною для відкриття справи стало спільне емоційне відео Федини та Звіробій, записане після жовтневого візиту Зеленського до ветеранів-добровольців у Золотому. Там у президента і бійців виникла надемоційна розмова, в якій Зеленський закликав ветеранів не заважати процесу розведення військ та прибрати зброю. Федина та Звіробій звернулись з такими словами до президента: "Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве… Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли".