Як наголосила вона після допиту в ДБР, у них є підозра, що Труба вводить в оману суддів.

До теми! Звіробій прийшла на допит до ДБР у футболці на підтримку підозрюваних у вбивстві Шеремета

До мене додому прийшли з ухвалою Печерського суду. А якщо центральний апарат ДБР має до мене якісь претензії, то вони мали прийти з ухвалою Шевченківського суду, /– зауважила вона.

Вона підкреслила, що щось із Шевченківським райсудом у ДБР не складається, і вони звертаються до Печерського. Саме цей факт привернув її з адвокатом увагу.

"Хотілося би пояснення щодо цього. Та зробити на цьому акцент теж дуже би хотілося", – додала Звіробій.

Адвокат Звіробій Андрій Писаренко уточнив, що вони подали заяву про вчинення кримінального правопорушення за статтею Кримінального кодексу про службове підроблення, а саме з боку службової особи правоохоронного органу.

Про що мовиться у статті про службове підроблення

Ця стаття стосується:

  • складання, видачі з боку службової особи завідомо неправдивих офіційних документів,
  • внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей,
  • інше підроблення офіційних документів.

Таке правоопорушення карають штрафом до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (4250 гривень) або обмеженням волі на термін до 3 років. Також правопорушника позбавляють права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Радимо ознайомитися! Обшук у Марусі Звіробій: біографія волонтерки

Чому Звіробій допитували у ДБР

26 жовтня президент Зеленський відвідав ветеранів-добровольців у Золотому. Там сталася надемоційна розмова напередодні початку розведення військ.

Цього ж дня нардепка від "Європейської солідарності" Софія Федина опублікувала відео, де вона з волонтеркою Марусею Звіробій у грубій формі прокоментувала ситуацію: "Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть".

Відео скандальних заяв Федини та Звіробій у бік Зеленського (Ненормативна лексика! 18+)​


Через це проти Федини та Звіробій відкрили кримінальні справи. 26 листопада ДБР направило до ГПУ проєкт повідомлення про підозру в погрозі вбивством щодо президента України народному депутату та громадянці. Стаття передбачає позбавлення волі терміном до 5 років.

За цією справою 28 листопада співробітники ДБР у провели у Звіробій обшуки. У резульататі вилучили в неї телефон, блокнот десантно-штурмових військ і дві рушниці.

2 грудня Звіробій прийшла до Державного бюро розслідувань, але на самому допиті не була. Туди її викликали як свідка у справі про погрози Зеленському. 10 січня Звіробій мають знову допитати в ДБР.

Зверніть увагу! Я ржала, – Звіробій про підготовку замаху на неї