Таку заяву зробив Гаврилюк у своєму фейсбуці. Він пояснив, що будинок у в селі Нижній Березів на Івано-Франківщині будує разом з тестем.

Головна: В екснардепа Гаврилюка знайшли великий будинок у Карпатах: фото, відео

Хочу повідомити, що я просто вдало одружився. Моя дружина не тільки допомагає мені збагачуватись знаннями, але й збагачує мене матеріально! На тій чудовій ділянці з "водоспадом" завжди був город, який обробляли бабця і дідусь моєї дружини,
– розповів політик.

Гаврилюк відзначив, що батьки його дружини поїхали на заробітки в Чехію, щоб дати їй краще життя. Тоді вони залишили доньку на бабцю й діда, які і жили на цій ділянці в Карпатах.


Хата родини Гаврилюка у Карпатах

За словами екснардепа, тепер він допомагає тестю у будівництві і вкладає у будинок "кожну зайву копійку, кожну вільну хвилину". Він допомагає будувати цей будинок і не соромиться цього, оскільки називає себе "професіоналом в цій справі".

"Хата будується вже не перший рік. Своїми силами і силами родини, які також допомагають фізично. Це не Межигір'я, це проєкт, на який ми покладаємо великі надії. Ні, мені не соромно, тому що всі люди хочуть працювати на себе, і ні родичі моєї дружини, ні я – не виняток. Коли все життя працюєш на когось, то маєш право пожити й для себе, я так вважаю", – наголосив Гаврилюк.

Читайте також: У нардепа Гаврилюка з'явилася машина, у його дружини – квартира: тепер їх чекає перевірка НАЗК

Він додав, що для завершення будівництва потрібно багато коштів. Тому не виключено, що комусь із його родини, або навіть йому самому доведеться знову їхати на заробітки.

Я теж маю якось жити. У мене сім'я і двоє дітей. Якби у свій час я скористався тими можливостями, які мене пропонували у ВР, то повірте, я б не будував своїми руками хату в українському селі, а давно жив би десь на Мальдівах, або й надалі працював при владі, не шукаючи способу, як прогодувати сім'ю,
– підсумував ексдепутат.

Чому новина про "хату Гаврилюка" у Карпатах набула розголосу?

  • Будинок Гаврилюк зводить у в селі Нижній Березів, що в Косівському районі Івано-Франківської області. Він майже добудований.
  • Площа будинку становить близько 550 метрів квадратних. Поруч з ним – озеро, річка, водоспад і ліси Карпат.
  • Гаврилюк не вносив будинок у свою декларацію за 29 серпня 2019 року.
  • Вона у нього скромна – 381 тисяча гривень депутатської зарплати та 7 тисяч гривень допомоги від держави, які його дружина Ярина отримала при народженні дитини. Інших доходів і грошових заощаджень у подружжя немає.
  • Тому новина про будівництво хати Гаврилюком у Карпатах наробила розголосу. Адже українці не розуміли, за які кошти і з чиєю допомогою екснардеп зводить будинок.

Як виглядає будинок Гаврилюка у Карпатах: відео

Що відомо про Михайла Гаврилюка?Під час Майдану його роздягнули та катували "беркутівці", а ці кадри обійшли увесь світ. Після цього козак Гаврилюк став відомим. Йому співчували тисячі людей та сприйняли його як мученика.

Гаврилюк не втратив шанс і в 2015 році пішов у політику. Він балотувався по мажоритарці як кандидат від "Народного фронту" не у рідних краях на Чернівеччині, а на 95-му окрузі на Київщині – це Ірпінь та Києво-Святошинськи район. Тоді Гаврилюк переміг і став народним депутатом VIII скликання.