Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив військовий експерт Юрій Федоров. За його словами, паніка у Кремлі наростає через те, що у російського війська нема жодних успіхів.

Дивіться також Ядерна колонія Росії: для чого Путін лякає світ і підставляє Сі

У Кремлі наростає паніка

Федоров зазначив, що через те, що у російського війська нема жодних успіхів, у Кремлі збільшуються панічні настрої. У Путіна та його прихвоснів не залишається більше нічого, окрім погроз ядерною зброєю чи довготривалою війною.

Розмови про довготривалу війну свідчать про те, що Путін вкрай боїться будь-якого припинення вогню. Бо після цього в Росії неминуче виникнуть питання, хто винен, чому країна опинилась у такому становищі,
– вважає він.

Військовий експерт переконаний, що диктатор робить все для того, аби затягнути війну, щоб не відповідати за все скоєне. Навіть знищена економіка та втрати серед окупаційної армії його не зупинять. Він наголосив, що кінець Путіна неминучий.

Федоров про страхи Путіна: дивіться відео

США можуть завдати превентивного удару по Росії

На думку Юрія Федорова, Путін не наважиться на застосування ядерної зброї. США неодноразово попереджали російського диктатора, що може бути у випадку ядерних ударів з боку країни-агресорки.

"Не виключено, що можуть завдати превентивного удару по Росії, щоб знищити ті ядерні засоби, які передбачається використовувати. Путін та його оточення це прекрасно знають", – припустив експерт.

Ядерні погрози Путіна: останні новини

  • Владімір Путін заявив, що до 1 липня на території Білорусі завершать будівництво сховища для тактичної ядерної зброї. Однак Путін зазначив, що не мовиться про надання Білорусі ядерної зброї, щоб нею міг користуватися Алєксандр Лукашенко. Кремль розмістить свої ядерні сили на території Білорусі.
  • 31 березня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко у своєму зверненні до народу заговорив про таку можливість. У зверненні Лукашенко спершу нагадав про домовленість із президентом Росії Владіміром Путіним розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, для чого, заявив він, "уся інфраструктура створена та готова".
  • Аналітики ISW розповіли, що російський диктатор Володимир Путін, ймовірно, хотів розмістити російську ядерну зброю в Білорусі ще до повномасштабного вторгнення в Україну.