Про це диктатор заявив під час інтерв'ю російським ЗМІ, повідомляє 24 канал. Однак мова не йде про надання Білорусі ядерної зброї. Кремль хоче діяти так, як США в Європі.

Зверніть увагу Як діють снаряди зі збідненим ураном: військовий експерт пояснив страх росіян

Диктатор знову вирішив лякати ядерною зброєю

Владімір Путін заявив, що самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко неодноразово просив його про розміщення ядерної зброї на своїй території. Тепер же Москва готова до цього, бо там досі не можуть прийняти той факт, що Велика Британія надає Україні боєприпаси зі збідненим ураном.

До 1 липня на території Білорусі завершать будівництво сховища для тактичної ядерної зброї.

Ми вже допомогли білорусам переобладнали літаки, 10 типів літаків готові до застосування тактичної зброї, передали "Іскандер", з 3 квітня розпочинаємо навчання екіпажів, розпочинаємо будівництво сховища для ядерної зброї,
– заявив диктатор.

Однак Путін зазначив, що мова не йде про надання Білорусі ядерної зброї, щоб нею міг користуватися Алєксандр Лукашенко. Кремль розмістить свої ядерні сили на території Білорусі і, як вже звично, буде експлуатувати її територію та лякати Захід зброєю масового ураження.

Велика Британія надає Україні боєприпаси зі збідненим ураном

  • Велика Британія 21 березня заявила, що передасть Україні бронебійні снаряди зі збідненим ураном.
  • Ця новина викликала істерику в Росії Так, Владімір Путін назвав це серйозною "ескалацією". Та почав говорити про "війну до останнього українця", яку нібито затіяв Захід.
  • Цікаво, що до істерії Путіна приєднався і самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко. Він почав розповідати, що після такого кроку Британії Росія може передати Білорусі боєприпаси зі справжнім ураном.
  • У міноборони Британії зауважили, що Росія навмисне сіє дезінформацію. У відомстві підтвердили, що відправлять снаряди зі збідненим ураном в Україну та додали, що британська армія використовує цей матеріал у своїх снарядах "протягом десятиліть".
  • Координатор Радбезу Білого дому Джон Кірбі наголосив, що боєприпаси зі збідненим ураном не є ядерною зброєю. Водночас він порадив Кремлю, якщо той справді "хвилюється за здоров'я танкістів" – вивести свої війська з України.