Офіцер Генштабу ЗСУ Анатолій Штефан, який веде телеграм-канал "Анатолий Штирлиц", опублікував чергові фото, які свідчать про прояв зомбування дітей на півострові.

Читайте також Російський пропагандист несподівано пошкодував, що Росія забрала Крим

Він вкотре наголосив, що окупований Росією Крим вже практично перетворився на табір з підготовки майбутніх бойових загонів Путіна.

Російські окупанти не упускають жодної миті для своєї підступної пропаганди та мілітаризації українських дітей та підлітків,
– мовиться у дописі.

На фото, опублікованих у телеграм-каналі колаборант Михайло Шеремет, який став депутатом російської Держдуми, перевіряє підготовку таких загонів у місті Саки.

Зауважимо, що Шеремет внесений до бази "Миротворця" як бойовик незаконних збройних формувань, зрадник батьківщини та пособник російських окупантів.

Мілітаризація дітей в окупованому Криму

  • Для того, аби зомбувати дітей Росія створила так званий рух "Юнармія". У 2017 році кількість його учасників зросла з кількох сотень до 30 тисяч.
  • У 2019 році у Севастополі на базі міського Будинку офіцерів створили так званий "будинок Юнармії". Там дітей вчать, як поводитися зі зброєю.
  • У Керчі окупанти нещодавно провели стройовий огляд школярів. Дітей змусили вишикуватися та присягати на вірність російському президенту.