Попередньо очікувалося, що протягом декількох годин триватиме політ президента КНР, після чого він приземлиться в Росії та вирушить на зустріч з "бункерним дідом" Путіним. Зауважимо, що назва рейсу, яким прямував китайський лідер, – CCA060. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на ресурс Flightradar24.

Дивіться також У Росії лише 2 шляхи: обидва ведуть до зубожіння

Увага світу була прикута до борту літака очільника КНР

Слід сказати, що Flightradar24 – це платформа, на якій можна в режимі реального часу відстежувати польоти абсолютно усіх бортів. Станом на 09:30, 20 березня, очевидно, найбільш відстежуваним рейсом є CCA060, адже ним летить на Boeing 747-89L китайський президент Сі Цзіньпін.

На піку за цим літаком спостерігало близько 100 тисяч людей.


Як летить літак зі Сі Цзіньпінем в Москву / Скриншот 24 Каналу з Flightradar24 (зроблений близько 09:30, 20 березня)

Реакція США на візит Сі в Москву

  • Речник з національної безпеки Джон Кірбі констатував, що Вашингтон вкрай занепокоєний будь-якими пропозиціями від Пекіну щодо врегулювання ситуації в Україні. З його слів зрозуміло, що посилення співпраці між Кремлем та КНР може призвести до небажаних наслідків.
  • Скажімо, у КНР закликають до припинення вогню, проте це може дати можливість російським окупантам набратися сил перед наступом.
  • Тим часом у Росії готуються до зустрічі китайського лідера. У мережі з'явилися кадри, на яких видно білборди з привітаннями президента КНР.
  • Окрім того, сам Путін з нагоди такої події написав статтю, у якій розповідав про китайсько-російську дружбу. Хоча ні для кого не секрет, що Пекін зажди опирався на прагматичне підґрунтя під час ухвалення політичних рішень.