У ДТЕК розповіли, як вимикатимуть світло 6 липня. За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра будуть застосовуватись впродовж всієї доби.

Дивіться також По всій Україні діють графіки відключень світла: яка ситуація в енергосистемі 5 липня

Коли не буде світла завтра

6 липня: за вказівкою Укренерго графіки відключень завтра будуть застосовуватись впродовж всієї доби,
– йдеться у повідомленні енергетиків.

Водночас у Києві, Київській, Одеській, Донецькій та Дніпропетровській областях у вечірні години відключення можуть відбуватись у світло-сірій зоні. Зауважимо, що світло-сіра зона це зона, за якої відключення світла можливі. Коли електрики немає точно – то це темно-сіра зона.

У разі будь-яких змін інформацію стосовно обмежень електроенергії наступного дня буде оприлюднено згодом. Радимо споживати електроенергію ощадливо.

Відповідну інформацію підтвердили й в Укренерго. Там кажуть: "Завтра, 6 липня графіки погодинних відключень діятимуть протягом всієї доби".

Водночас, за словами енергетиків, з 17:00 до 22:00 будуть залучені три черги графіків погодинних відключень, у решту годин – дві черги. Живлення об’єктів критичної інфраструктури обмежувати не будуть.

До слова, в усіх областях України з 9 по 24 липня діятимуть змінені графіки відключення світла. Зокрема, в один з днів протягом цих двох тижнів у кожній області не діятимуть обмеження.

В Укренерго пояснили, що в інших – світло вимикатимуть згідно з графіками, опублікованими обленерго в кожному регіоні.