Про це розповів голова Луганської ОДА Сергій Гайдай на зустрічі із очільницею ОБСЄ Еді Рамою на КПВВ "Станиця Луганська". Їх розмова стосувалася посилення роботи місії на Донбасі, пише hromadske.

Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ можуть працювати в інтересах РФ: шокуючі факти

Єдине питання, яке для нас важливе — продовження місії у нічний період. Наші військові теж задали це питання. Ми бачимо, що днем у нас тиша, а як тільки місія від'їжджає, як тільки починає темніти, то починаються обстріли. Для нас зараз головне саме це — моніторинг в нічний час. Ми задали це питання, чекаємо на відповідь,
– заявив Сергій Гайдай.

Також Гайдай повідомив, що ОБСЄ сама захотіла здійснити візит до КПВВ "Станиця Луганська".

Окрім того, Гайдай не став коментувати інформацію про можливе розведення військ у районі залізничного мосту у Станиці Луганській. Він наголосив, що зараз у Мінську сторони обговорють різні ймовірні ділянки розведення.

Читайте також: : На КПВВ "Станиця Луганська" помер чоловік, що намагався виїхати з окупованої території

До слова, ТКГ на переговорах у Мінську напередодні нібито домовилася про розведення сил на ділянці біля пункту пропуску "Гнутове". Українська сторона також пропонувала розвести сили у районі мосту в Станиці Луганській, поблизу Авдіївки, біля Новоселиці-2, поблизу КПВВ "Гнутове". Проте ці ділянки поки не затвердили.

Де вже відбулося розведення сил на Донбасі:

  • у районі Станиці Луганської;
  • у районі Золотого;
  • у районі Петрівського.

Ділянки розведення військ на Донбасі
Карта розведення військ на Донбасі / інфографіка 24 каналу