Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону нагадав про рекордну атаку дронами-камікадзе у ніч на 25 листопада, більшість з яких летіла у бік Київщини. Тоді наші захисники збили 71 БпЛА з 75, передає 24 Канал.

Читайте також Зміна траєкторії польоту "Шахедів": Ігнат пояснив, як ворог шукає слабкі місця

Які цілі "Шахедів"

Речник ПС ЗСУ перерахував об'єкти, які розташовані у столиці.

Які у Києві є об'єкти? І військові, і підприємства, і об'єкти критичної інфраструктури, і стратегічні об'єкти, державні інституції, важливі для життя всієї України. Тому ворог вочевидь має свою мету певну, якщо запускає велику кількість БпЛА,
– сказав Ігнат.

За його словами, у кожного російського дрона-камікадзе є ціль. Кожен такий безпілотник направлений заздалегідь по маршруту, який теж спланований заздалегідь.

Речник зауважив, що Повітряні сили не можуть зараз казати, куди саме летять "Шахеди". Однак він нагадав, що Росія атакувала ударними БпЛА наші військові та цивільні об'єкти, портову інфраструктуру, зернові термінали, об'єкти, що пов'язані з паливно-енергетичним сектором. Тому цілі в окупантів різні.

Що кажуть експерти про "Шахеди"

  • Не так давно експерт з авіації Богдан Долінце повідомляв про спроби росіян оновити "Шахеди". А ще Росія намагається збільшити обсяги виробництва цих дронів-камікадзе.
  • Раніше військовий експерт Андрій Крамаров заявив, що загарбники встановили на "Шахеди" 4G-модеми, щоб зрозуміти, як працює наша ППО та де вона розташована. Також Росія почала застосували фюзеляжі з карбонового волокна, щоб зробити ці ударні БпЛА менш помітними для засобів радіолокаційного спостереження.