Він також додав, що Україна є прозорою в багатьох аспектах. Зокрема, Подоляк наголосив на поясненні природи війни, партнерських відносинах та претензій до Росії.

Дивіться також Це означає, що 10 років буде йти війна, – ОП про ізраїльську модель гарантій безпеки для України

Які важелі впливу використовує агресор

За словами радника голови ОП, таких інструментів є три:

  • Перше – ракетні обстріли щоденні навіть, не тільки вночі, але і щодня, всієї країни.
  • Друге – це погрози і вчинення терористичних актів.
  • Третя складова – це ці інформаційні програми, в яких періодично хтось буде брати участь, безпосередньо Лукашенко, Путін чи хтось з інших "віпів", Патрушев і т.д.

Давайте спокійно до цього ставитися. Ми ж вміємо розмовляти, пояснювати ті чи інші позиції, офіційні позиції. Сьогодні держава є в багатьох аспектах прозорою,
– сказав Подоляк.

Яка мета Кремля у цій війні

  • Раніше Михайло Подоляк стверджував, що росіяни підсвідомо визнали свою поразку у війні. Однак тактика "випаленої землі" – основний важіль впливу Кремля.
  • За його словами, Росія, окрім АЕС і ГЕС, використовує також нищення соціальної та критичної інфраструктури України як інструменти впливу на світову спільноту.
  • "Вона (Росія – 24 Канал) сьогодні відверто, до речі, устами Путіна сказала одну просту річ: дивіться, підсвідомо ми розуміємо, що ми програємо війну і залишимо територію України. Але яку територію України ми залишимо? Максимально зруйнованою. Ми хочемо, щоб ви відчували наслідки цієї війни. Ми будемо нищити, випалювати все, що у вас є", – вважає Подоляк.