Така заява пролунала після прохання партії Путіна "Єдина Росія" про постачання зброї бойовикам на Донбасі. Про це пишуть низка російських ЗМІ.

Важливо Партія Путіна офіційно просить Кремль постачати зброю бойовикам на Донбасі

Як заявив перший заступник голови комітету держдуми у справах СНД Віктор Водолацький, Росія може здійснити постачання туди зброї за кілька годин. Однак відповідне рішення має ухвалити президент Росії Володимир Путін.

Водолацький у цікавий спосіб спробував аргументувати постачання зброї бойовикам. Він заявив, що зброя змусить "утримати на позиціях ЗСУ, щоб вони не вбивали мирне населення". Також Росія у таких спосіб хоче нейтралізувати те озброєння, яке НАТО постачає Україні.

Ба більше, з його виступу випливає, що нібито Україна, підтримана Заходом, хоче "вбивати мирних жителів Донбасу", а не боротися свої землі від окупантів. Також представник президентської партії у російській держдумі висловив сподівання, що українська сторона "обере дипломатичний підхід". Тоді як сама Росія вже давно начхала на будь-які домовленості, зокрема й щодо режиму тиші на Донбасі.

Загроза вторгнення Росії в Україну: головне

  • Про можливість повномасштабного російського вторгнення у західних ЗМІ говорять ще від жовтня 2021 року. За даними розвідки, Росія активно нарощує війська біля наших кордонів.
  • У Білому домі підтвердили, що США готують експортні санкції проти Кремля. Новий пакет обмежень може зашкодити промисловості Росії.
  • 25 січня Володимир Зеленський вчергове звернувся до українців. Президент наголосив, що приводів для паніки немає і ситуація на кордоні контрольована нашими бійцями.
  • Тим часом у Вашингтоні бачить ознаки того, що Москва застосує силу проти України до середини лютого. Водночас США заявили, що Захід готовий реагувати на різні сценарії.

Чому дипломати США та Британії залишають Україну: дивіться відео