Така радарна система має захищати американські судна від гіперзвукових ракет, які розробляють Росія і Китай. Розробка цієї системи захисту перебуває на фінальній фазі. Про це з посиланням на дипломатичні джерела передає Kyodo.

Читайте також: Японія вперше розробить крилату ракету із дальністю дії 400 кілометрів

Координація двома країнами плану, спрямованого на боротьбу з новою зброєю, зокрема, – гіперзвуковими ракетами, розробленими Китаєм і Росією,
– мовиться у повідомленні.

Зокрема, Японія, яка також зіткнулася із ядерними та ракетними загрозами з боку Північної Кореї, сподівається на зміцнення свого альянсу безпеки зі Сполученими Штатами завдяки спільному проекту.

Нова захисна радіолокаційна система матиме можливість здійснювати спостереження за військовими кораблями з оглядом у 360 градусів.

Зазначимо, що наприкінці 2018 року у Росії похизувалися успішним випробуванням гіперзвукової ракети комплексу "Авангард". У РФ запевняють: можливості цього озброєння дозволяють обходити зони дії вогневих та інформаційних засобів протиракетної оборони. Таким чином ракета може ефективно долати всі системи протиповітряної оборони – як ті, що вже існують, так і перспективні.