Тимофій Милованов у програмі "Що це було?" зауважив, що Київська школа економіки отримала гроші в рамках процедури, яка тягнулася кілька місяців. Як він заявив, Укроборонпром звернеться до НАБУ та прокуратури щодо аудиту цієї процедури, аби довести, що там немає порушень.

Читайте також Милованов викликав журналіста Бутусова на "дуель" через звинувачення в хабарництві

За словами Милованова, Київська школа економіки часто співпрацює з Укроборонпромом. Він розповів, що КШЕ навіть розробляла для держконцерну навчальну програму за власні гроші, інвестуючи в нього.

Милованов зазначив, що згодом вони також запустять магістерську програму з безпеки.

У нас є багато співпраці з Укроборонпромом, яка тягнеться вже місяцями, а можливо навіть роками,
– наголосив він.

До теми "Бабуся корупції" і "грантовий хлопчик": Милованов та Тимошенко обмінялись "люб'язностями"

Радник глави Офісу Президента також зауважив, що відповідний договір між Укроборонпромом та Київською школою економіки підписували ще до його призначення членом наглядової ради концерну.

Що цьому передувало

  • Одне з дочірніх підприємств компанії "Укрспецекспорт", яка входить до складу Укроборонпрому, підписало контракт з Київською школою економіки про купівлю послуг з проведення досліджень.
  • Вартість закупівлі становила 1,68 мільйона гривень. На сторінці не вказали, чого саме стосуватимуться дослідження. Крім того, закупівлю провели без торгів.
  • Відповідне замовлення Київській школі економіки зробили за день до того, як Володимир Зеленський ввів до складу наглядової ради Укроборонпрому Тимофія Милованова.
  • Вже 26 травня журналіст Юрій Бутусов заявив, що Київська школа економіки отримала хабар у розмірі 1,68 мільйона гривень від Укроборонпрому в день призначення Милованова членом наглядової ради концерну.
  • Через таку заяву Милованов викликав Бутусова "на інтелектуальну дуель" – дебати.