Про це розповів російський політолог та доктор історичних наук Андрій Зубов в ефірі 24 каналу. Одностайність Заходу у підтримці України не дозволяє очільнику Кремля сподіватися на перемогу.

До теми Резніков розповів, скільки російських військових є біля кордонів України

"Стосовно больової точки. Так, така є. Цього разу її абсолютно зрозуміло оголосили західні контрагенти: і президент США Джо Байден, і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон", – заявив політолог.

За словами Зубова, мовиться про гроші, власність та нерухомість, що перебувають у країнах Заходу або які так чи інакше контролюють через банківську систему. Усі ці гроші можуть бути заблоковані, а власність якщо не конфіскована, то також заблокована до рішення судів.

Відповідно близькі Путіну люди, можливо, навіть його діти, позбавляться можливості користуватися тим, заради чого він й править понад 20 років. Його близькі не дозволять цього зробити.

Андрій Зубов

Російський політолог та доктор історичних наук

Зважаючи на це, якщо Захід на ділі буде таким же рішучим, як і на словах, то, безумовно, Путін не наважиться на повномасштабну війну.

Варто прочитати Резніков каже про низьку ймовірність значної ескалації на кордоні

Зубов припустив, чому Путін не піде у наступ на Україну: дивіться відео

Можливий наступ Росії на Україну: останні новини

  • Станом на 3 лютого, біля кордонів України зосередженні 115 тисяч російських військових. Таку кількість складає наземний контингент країни-агресора.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що на тлі можливої загрози з боку Росії Україна звернулася до інших держав. Зокрема, уряд надіслав партнерам запити про військову допомогу.
  • У Сенаті США мають намір погодити законопроєкт, який передбачатиме превентивні санкції проти Росії. Крім того, ініціатива міститиме й допомогу Україні.
  • У Кремлі вкотре відзначилися абсурдною заявою щодо України. Зокрема, речник російського президента Дмитро Пєсков зазначив, що саме наша держава хоче напасти на Росію, а не навпаки.
  • Президент Естонії Алар Каріс вважає, що вторгнення Росії на територію України зачепить усі країни Європи. За його словами, до цього потрібно бути готовими.