Про це 14 лютого сказав голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі, передає 24 Канал. Проте він зазначив, що досі є значна загроза через ракети і її не треба применшувати.

До теми Антиросійська коаліція зростає: Резніков підбив підсумки "Рамштайну"

"Завжди є потенційна загроза ракетних ударів. Київ – це столиця і є важливою ціллю в цій війні. Я б ніколи не відкидав спроможності Росії здійснити напад на Київ. Але станом на зараз ми не спостерігаємо жодних істотних вказівок чи попереджень", – сказав Міллі.

Треба вистояти у сьогоднішній битві

За словами генерала, зона зіткнення є стабільною і коли говорити про динаміку руху, то українці міцно тримаються. Військові долають вагнерівців та інші угруповання.

Дуже важливо вистояти в такій битві на виснаження. Зокрема, посилаючись на кількість жертв, які має Росія. Є дуже багато артилерійських атак. Важко ось передбачати у найближчі тижні. Думаю, дії продовжуватимуться. Україна не впаде, а продовжить боротися, – розповів Міллі.

Підсумки зустрічі Рамштайн 14 лютого: останні новини

  • Очільник Міноборони США Ллойд Остін розповів, що Україна матиме додаткову ППО від Італії та Франції. Також Франція та Австралія розпочнуть виробництво боєприпасів, а Норвегія надасть 7 мільярдів доларів на різні потреби України.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що коаліція держав, які надають допомогу, збільшилася.
  • Важкі танки Leopard для України нададуть 8 держав. Це Німеччина, Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди.