Політтехнолог Сергій Гайдай в ефірі програми "Що це було?" сказав, що Андрій Єрмак давно знайомий з чинним президентом України та був його бізнес-партнером.

Важливо! Андрій Єрмак – новий голова Офісу Президента: факти про політика

"Перший об'єкт з яким працює керівник Офісу Президента – це перша особа в державі. Він розумів і добре знав Зеленського. Якщо така людина створює "теплу ванну" для першої особи, то це спрацьовує. І для мене це є поганим дзвіночком. Мені здається, що Богдан не створював "теплої ванни". Єрмак створює і він кінопродюсер, він давно був бізнес-партнером у Зеленського", – пояснив Гайдай.

Він також розповів, що Єрмака називають людиною, яка вміє створити так званий інформаційний ефект.

Це схоже на політику, яка в нас завжди була – є тіньова держава, там відбуваються якісь процеси. Але вміють подавати це в іншій картинці. Кажуть, що Єрмак вміє це робити, а це погано. Це я дізнавався від тих людей, які його знають,
– додав експерт.

Що відомо про призначення Андрія Єрмака?11 лютого Андрій Єрмак замінив Андрія Богдана на посаді глави Офісу Президента. Подейкують, що конфлікт між ними вже триває декілька місяців. А однією з причин є начебто відставка Віталія Кличка. Якщо Богдан на ній наполягав, то Єрмак – навпаки ставав на захист столичного мера.