Монастирський попросив всіх дотримуватись правопорядку, а також – керуватись почуттям громадянської відповідальності.

До теми "Держпереворот": Арахамія заявив, що 1 грудня "все будуть блокувати"

Міністр заявив, що брав участь у двох Майданах, тому для нього право на волевиявлення та свободу мирного зібрання мають високу цінність.

Звертаюся до тих, хто збирається взяти участь у масових акціях 1 грудня! Прошу вас дотримуватися правопорядку та керуватися почуттям громадянської відповідальності,
– наголосив чиновник.

Він закликав не сумніватись, що правоохоронці теж поважають виявлення громадянської позиції, але й чекають поваги до себе.

Звідки взялась інформація про "держпереворот"

  • Про ймовірну підготовку державного перевороту в Україні заявив президент Володимир Зеленський під час свого пресмарафону 26 листопада.
  • За його словами, у це начебто намагаються втягнути Ріната Ахметова. Тому Зеленський покликав олігарха на Банкову, щоб показати записи розмов про переворот.
  • Сам Ахметов назвав таку інформацію"суцільною брехнею".
  • Однак видання Buzzfeed повідомило, що спробу державного перевороту нібито справді готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають в окупованому Криму.
  • Віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко розповів, що 1 грудня нібито плануються масові акції. Мовляв, будуть "підвозити" людей до Києва. А жителям регіонів пропонують по 1 000 гривень за участь у "держперевороті".
  • Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що є багато зацікавлених в таких акціях осіб. Через це мають заблокувати проїзди та входи до парламенту.

Текст поста Дениса Монастирського:

Звертаюся до тих, хто збирається взяти участь у масових акціях 1 грудня!

Прошу вас дотримуватися правопорядку та керуватися почуттям громадянської відповідальності.

Я – учасник обох Майданів, і для мене право на волевиявлення, свободу мирного зібрання та дотримання прав і свобод громадян мають високу цінність. У Нацполіції та Нацгвардії також є люди, які пройшли Майдани, а ще більше тих, хто брав участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції або Операції об’єднаних сил.

Можете не сумніватись, що ті, хто зараз стоять на службі громадського порядку, з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе. Вони – на сторожі вашої безпеки і роблять усе для недопущення провокацій.

Україна у нас одна! І наш із вами обов’язок – її захищати. Як на фронті, так і в тилу. Будьмо гідні цієї відповідальної й високої місії.