"Прильот" по ворожому штабу стався 14 серпня об 11:00 ранку і відразу відправив з десяток окупантів на "концерт Кобзона". У ЗСУ визнали цю "бавовну" за свою роботу.

Дивіться також Безкарність та багато алкоголю: Андрющенко назвав причини конфліктів між окупантами у Маріуполі

Під Маріуполем окупанти пішли за російським воєнним кораблем

Першим про удар по санаторію "Хвиля", де дислокувалися окупанти повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він опублікував фото та повідомив, що з місцевих ніхто не постраждав, серед окупантів – десятки поранених і вбитих.

Пізніше він також уточнив, що було два влучання в Юр'ївці. Перше по стадіону санаторія "Хвиля", де росіяни облаштували ремонтну базу. А другий прийшовся по казармам.

За його словами, у післяобідній час трупи ще вивозили, місце було досі оточено.

У Маріуполь вже привезли 50 важкопоранених з Юр’ївки окупантів, два з них вже пішли в стан “хороший русский”. Інші мають всі шансу до ранку також потрапити на палубу крейсеру "Москва",
– розповів Андрющенко.

У селищі Мангуш хірургія заповнена пораненими з Юр’ївки, зазначив він. Радник міської голови додав, що за кількістю автобусів, які евакуювалися з Юр’ївки до Донецька, можна говорити про знищення понад сотні окупантів.

У Маріуполі неспокійно: останні новини

  • 13 серпня партизани підірвали тренувальну базу окупантів. У цей час якраз до міста навідався гауляйтер Денис Пушилін із "керівництвом" Донецької псевдореспубліки.
  • Партизани отруїли російських офіцерів, коли ті святкували день ВМФ. Відомо, що 17 військових перебували у важкому стані. Двоє з них "відсвяткувалися".
  • Учасники руху спротив також повністю знищили три одиниці військових вантажівок ворога. Крім того, пошкодили місце розташування військово-інженерного підрозділу окупантів на місці "Военстрою".