Головна редакторка "Слідства. Інфо" Бабінець раніше повідомила, що за лічені години до прем'єри їй зателефонував директор Малої опери Олексій Прасол та повідомив, що показу фільму, який мав стосуватися нібито офшорів Зеленського, не буде. Проте згодом там змінили рішення.

Зауважте До кінця точно попрацюю, – Зеленський розповів про плани на другий термін

Згодом Прасол написав, що у Малій опері наразі триває ремонт та нема світла. Водночас Бабінець переконує, що це – неправдива інформація. Головна редакторка також зауважила, що вони укладали угоду з Малою оперою.

Показ фільму таки відбудеться

Станом на 17 годину 3 жовтня, на сторінці ЗМІ з'явилось повідомлення, що показ таки буде.

Ви запропонували нам десятки шикарних локацій, але суспільний розголос і ваша небайдужість зробили диво — керівництво Малої Опери схаменулося і дозволило показати прем'єру фільму-розслідування "Офшор 95" там, де ми планували спочатку,
– заявили у ЗМІ.

Вона запевнила, що фільм покажуть о 19 годині в приміщенні Малої Опери на вулиці Дегтярівській, 5 у Києві. Вхід дозволений тільки для зареєстрованих. Згодом його опублікують на ютубі видання.

Тим часом Зеленський перебуває у Трускавці. Там він взяв участь у з'їзді фракції "Слуги народу" та поспілкувався з журналістами під час брифінгу.

Брифінг Зеленського у Трускавці: головне

  • Український лідер розповів, що наразі не готується до другого терміну президентства. Він переконаний, що усе обіцяне можна реалізувати під час першої каденції.
  • Також Зеленський зауважив: він не планує перетворювати Україну у президентську республіку. Тому не втручається у діяльність уряду та його очільника. Виняток – особливо небезпечні ситуації.
  • Президент наголосив, що досі переконаний у необхідності зустрічі з Володимиром Путіним. Ця розмова потрібна не лише Україні, але й Росії. За словами Зеленського, зустріч тет-а-тет може принести позивні результати.

Допис Бабінець:

За кілька годин до показу фільму "Офшор 95" директор МАЛА ОПЕРА Олексій Прасол подзвонив нам і сказав, що показу не буде – "ми не будемо показувати фільм про президента" (фільм про офшори Зеленського).
Згодом Олексій написав, що у них немає світла і взагалі ремонт. Я приїхала, переконалися, що світло є, а ремонту немає. Однак постери з нашим фільмом з приміщення познімали, працівникам сказали, що короткий день – опера закривається о 17.00. Олексій сказав мені телефоном, що нічого не знає про наш фільм і кинув слухавку.
Угода у нас укладена, локація оплачена.
До прем'єри – 5 годин, у нас зареєстровано майже 250 людей. Допоможіть, будь ласка, знати нову локацію для показу!!!
Все має відбутися сьогодні о 19.00.