За словами Володимира Зеленського, його команді вдалося виконати 30 – 35% передвиборчої програми що стосується законодавства. Однак половина президентського терміну вже пройшла. Про це президент розповів на брифінгу в Трускавці.

Цікаво Не всі пам'ятають, – Зеленський розповів, до котрої години "слуги" гуляли в Трускавці

Все залежить від Верховної Ради

Зеленський розповів, що найбільше затягується робота з втіленням програми саме у парламенті. Причиною цього є "політичний спам" у вигляді декількох тисяч правок або закиди про порушення регламенту.

Попри те президент не втрачає оптимізму й говорить про можливість того, що всі пункти передвиборчої програми будуть втілені ще до закінчення його терміну.

Якщо я встигну це зробити за 4,5 роки, то це не означає, що за пів року до кінця своєї каденції я піду. Ні, я до кінця точно попрацюю,
– заявив Зеленський.

Крім того, президент додав, монобільшість фракції "Слуга народу" в парламенті це знак довіри людей та велика можливість, зокрема делегувати голову Верховної Ради. Цим і скористалися "слуги" коли призначили Дмитра Разумкова.

Інші заяви Володимира Зеленського

  • Коментуючи відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради, президент Володимир Зеленський пояснив, що ця ситуація є "внутрішньофракційною". У "слуг", за словами глави держави, є багато питань до голови парламенту.
  • Президент заявив, що прагне зробити зустрічі з олігархами публічними та самостійно їх контролювати, щоб уникнути неприємних ситуацій, бо він несе найбільшу відповідальність як за свій рейтинг, так і рейтинг "Слуги народу".
  • Під час відповіді на питання, яке стосувалося експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі, Зеленський заявив, що той є громадянином України. Саме тому офіційний Київ сприятиме поверненню політика.