Адвокат затриманого Олександр Руденко розповів, що заставу внесено, однак через закінчення робочого дня, захист не отримав підтвердження надходження грошей на рахунок. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на адвоката.

Читайте також: ФСБ створила оперативну групу для боротьби з "піратством України" в Азовському морі

Адвокат зазначив, що наразі Горбенко в ІТТ (ізолятор тимчасового утримання - УП). За його припущенням затриманого мають відпустити після вихідних.

Читайте також: Через арешт судна "Норд" Росія вручила ноту протесту українському повіреному

Варто нагадати, що херсонський міський суд в п'ятницю, 6 квітня, обрав Володимиру Горбаненку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з правом внесення застави в розмірі 35 тисяч рублів. Йому інкримінують "порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави" і загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, у неділю, 25 березня українські прикордонники затримали сейнер "Норд" під російським прапором в частині українських вод Азовського моря. Судно було доправлено в порт Бердянська, а проти його екіпажу порушено ряд справ.
Після цього так зване ФСБ у анексованому Криму порушило кримінальне провадження проти екіпажу корабля української Держприкордонслужби за затримання риболовецького сейнера "Норд" і його членів екіпажу.