Олексій Данілов в інтерв'ю NV розповів, що з'ясування стосунків між спецслужбами в Росії ніколи не припинялися. Окрім того, вся історія ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина тому доказ, пише 24 Канал.

Дивіться також Суцільні вбивства й ув'язнення: чи наважаться поплічники Пригожина та Гіркіна помститися за них

Що сказав Данілов про бунт та загибель Пригожина

Я більше ніж упевнений, що цей так званий бунт Пригожина – це була контрольована ситуація, а не спонтанна річ… Якби була спонтанна, тоді питання: а чим займається ФСБ в Ростові, якщо Пригожина (під час його "бунту" – 24 Канал) там зустрічали з квітами, як ви пам'ятаєте, і з оплесками? І багато інших питань є,
– заявив Данілов.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України пояснив, що загибель Пригожина не дасть відповіді на питання.

За словами Данілова, Євгенія Пригожина вбив саме режим Путіна.

Пригожина могли виманити з Африки

Видання Bloomberg заявило, що Євгенія Пригожина в Росію виманило міноборони країни-аресорки. Джерело, яке близьке до Кремля, розповіло, що вагнерівцям заборонили використовувати для перельотів військові літаки міноборони, потім – закрили для них авіабазу Хмеймім в Сирії, хоч вагнерівці з'явились там ще у 2015 році, до офіційного введення російських військ.

Саме тому логістика вагнерівців опинилася під загрозою й це змусило Пригожина вирушити з Африки до Росії.

Окрім того, неназване джерело розповіло, що Пригожин вилетів до Москви, аби розв'язати проблеми з міноборони. Однак літак з Пригожиним розбився 23 серпня під Твер'ю, що всього за 50 кілометрів від резиденції Путіна на Валдаї.