Російський опозиційний журналіст, редактор видання The Insider Тимур Олевський сказав 24 Каналу, що такі люди надають перевагу сумирному чеканню.

Читайте також Його переграє навіть Гіркін: чому Путін так боїться конкуренції та дебатів

"Вони не вийшли, коли помер їхній "світоч" Пригожин, коли його просто цинічно вбили на їхніх очах. Вони пішли класти квіти новому "мученику"", – зазначив Олевський.

Як відомо, 23 серпня у Тверській області очільник ПВК "Вагнера" розбився на власному літаку. Оскільки це сталось через два місяці після його заколоту в Росії, Путіна вважають причетним.

Чи вийдуть на підтримку Гіркіна

Оскільки прихильники Пригожина не наважились вийти на протести після його загибелі, то навряд чи наважаться зробити це, якщо щось станеться з Гіркіним.

Вони сидять і бояться мєнтов,
– констатував Олевський.

Нагадаємо, що 21 липня Ігоря Гіркіна звинуватили в екстремізмі та взяли під варту на два місяці. Уже 31 серпня він заявив, що балотуватиметься в президенти, і назвав шість своїх переваг над Владіміром Путіним.

Чому поплічники Пригожина та Гіркіна не наважаться помститись за них: дивіться відео 24 Каналу

Російський диктатор боїться за своє життя: останні новини

  • Після заколоту вагнерівців і рейду російських добровольців Владімір Путін прагне за будь-яку ціну уникнути повторення таких інцидентів. Тому він вирішив посилити свою внутрішню армію та оснастити її важкою технікою.
  • Крім того, диктатор боїться постати перед Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на його арешт за депортацію українських дітей. Тому він уникає будь-яких візитів за кордон – навіть у країни, які не ратифікували Римський статут.
  • Навіть коли Путін наважується вийти на публіку, не завжди є певність, що це він, а не котрийсь з його двійників. Пластичний хірург клініки Nove Tilo Дмитро Слоссер зазначив, що оперують і реального диктатора, і його копії, щоб отримати "середній" варіант.