"Українські спецслужби легко можуть убити всіх", "вино з вибухівкою" та вибух у небі – такі версії загибелі Пригожина пропонують росіяни. Усі чекають подальшого розвитку подій.

Дивіться також Як смерть Пригожина може вплинути на війну в Україні: політолог назвав можливу перспективу

"Український слід"

Наразі є три версії загибелі Пригожина:

  • підірвали за наказом Путіна;
  • Пригожина вбили його певні вороги;
  • підірвали іноземні спецслужби.

Дехто з пропагандистів однозначний: "Це теракт до Дня Незалежності". На їхню думку, "великі начальники", тобто Путін і Шойгу не займаються помстою. У них нібито є важливі справи: "багато реальних проблем і багато реальних ворогів". Отже, це точно Україна. Цікаво, що пропагандист написав: для Путіна Пригожин уже не проблема. Обмовка?

Також, за незбагненною логікою росіян, підтвердженням "українського сліду" є те, що загинули "ні в чому не повинні люди, зокрема пілоти". Пропагандисти переконані: таке могли вчинити тільки українські спецслужби, а от росіяни ніколи б не зробили таке з росіянами. Підрив будинків у Чечні – 99 нагадати?

Теракт чи ППО

Журналіст Денис Казанський звертає увагу, що пропагандисти починають розганяти зручний їм наратив про теракт. Мовляв, літак був підірваний ізсередини. Тим часом "провагнерівські" канали пишуть, що це робота ППО. На користь версії про збиття літака Пригожина із ППО свідчать характерні звуки, які чули очевидці, та сліди на небі.

Прокремлівські ЗМІ вбачають у катастрофі вигоду для України та Заходу. Це нібито зробили, щоб "зіштовхнути лобами" вагнерівців і російську владу. Вибухівку буцімто занесли на борт в останній момент у ящику з вином. Це мав бути подарунок. (Нічогенький подарунок, побільше б таких!)

А от у звіті військової частини, де стоїть ППО, із якої, імовірно, збили літак, лаконічні: "в небі стався вибух".

Дивіться також Проблеми зі зв'язком та план на випадок смерті Пригожина: вагнерівців "евакуюють" з Білорусі

Останні новини про загибель Пригожина

  • Російський державний телеканал "Росія 24" підтвердив смерть Євгєнія Пригожина внаслідок авіакатастрофи.
  • Силовиків Ростова та Бєлгорода підняли по тривозі. У Росії бояться нового заколоту.
  • Михайло Подоляк указує, що Пригожин сам винен у своїй загибелі. Повіривши Путіну, він підписав собі смертний вирок. Ціна помилки у двобої з диктатором – життя.