Казка про "десант на баржах"

Однак, зрозуміло, що насправді сенс усього цього інфотрешу полягає не в цьому. Зранку, якраз під приїзд на Запорізьку АЕС комісії МАГАТЕ, ці м*дили звично влупили по Енергодару і за звичкою вже встигли у своїх телеграм-помийках звинуватити "українських бойовиків у підступному обстрілі мирних громадян" та почали волати щодо "злочинного нехтування київськими нацистами вимогами ядерної безпеки".

Важливе "Бавовни" стало ще більше: у російських артилеристів в Україні намалювалася серйозна проблема

Простіше кажучи, комісія МАГАТЕ оцінить актуальний нині стан системи безпеки ЗАЕС та спробує дійти висновку, щодо того, чи здатні бойові дії навколо неї вивести її з ладу (чи вже вивели), та сприяти принаймні усуненню техногенного інциденту, пов'язаного із витоком радіації на ній. Ніяких висновків щодо етимології цих загроз експерти МАГАТЕ робити явно зовсім не збираються.

"Радіаційні" мрії кремля

А тепер згадайте те, що, образно кажучи, відбувається навколо цієї станції на сьогоднішній момент саме у військово-політичному сенсі.

1. Бункерному довбо**бу сьогодні вкрай потрібне перемир'я для передиху та "роботи з резервами", це очевидно.

2. Україні це перемир'я явно зараз ні до чого.

3. Але Україні також зовсім недоречне ще й радіаційне забруднення значних територій на своєму півдні.

4. На полі бою бункерному дятлу примусити Україну до припинення вогню так і не вдається. Спроба зробити це через зерно також, м'яко кажучи, не вдалася з багатьох причин.

5. Тому актуальність використання фактору ЗАЕС через радіаційну загрозу щодо України для кремлівських пі**рів різко зростає (причому неважливо – надумана вона насправді або реальна). Тут головне створити видимість того, що "мы пойдем до конца".

Радимо Ким насправді був горбачов і чому з нього не варто ліпити "святого міхаіла"

Майстерклас від росіян "як закопати себе самим"

Але довбні не враховують при цьому два основних моменти, якщо такий висновок комісії МАГАТЕ таки дійсно стане реальністю.

1. Так званій світовій спільноті абсолютно до фені, хто там в кого і чому стріляє навколо станції. Але якщо ця стрілянина навколо неї дійсно їй загрожує (а це буде витікати з найбільш імовірного висновку комісії МАГАТЕ), то світова спільнота, швидше за все, жорстко та в ультимативному порядку вимагатиме демілітарізації цієї зони з обох боків та відновлення статус-кво на станції (нормального, штатного режиму її роботи), який існував там до зайняття цього району росіянськими військами. Тобто окупантам доведеться звідти виходити.

2. Примушення України з боку росії до перемовин саме таким шляхом (загрозою влаштувати на ЗАЕС якийсь ядерний інціндент) стає, очевидно, абсолютно беспереспективним. Особливо бесперспективним це стане, коли з'виться висновок комісії МАГАТЕ, а бункерний довбо**б відмовиться прибрати свої війська з території самої станції та принаймні 10-кілометрової зони навколо неї.

Важливе Село з "родзинкою": де в Україні можна побачити шедеври Пікассо та Малевича за 20 гривень

Бо в такому разі Україні не доведеться нікому нічого доводити на міжнародній арені стосовно винуватості росії в ядерному шантажі за допомогою ЗАЕС. Це, по-суті, вона доведе сама та власноруч, відмовившись від виводу своїх військ або спробувавши залишити саму станцію під своїм контролем.

Тому, довбо**би, продовжуйте стріляти по ЗАЕС, наближайте появу висновку комісії МАГАТЕ, завозьте туди БК, заводьте війська. Після цього місця для маневру у вас залишиться зовсім мало.

До теми – місія МАГАТЕ таке прибула на ЗАЕС: дивіться відео