Як горбачов "реанімував" імперію

Все набагато простіше. горбі здобув владу тоді, коли соціалістична модель остаточно вичерпала себе, ціни на нафту впали, і колос на глиняних ногах стрімко летів в прірву.

Важливе Втрата Херсонщини стане початком кінця російських окупантів: де їм вже варто пакувати валізи

Всі ініциативи горбачова – не спланована стратегія руйнації соціалістичного блоку і СРСР, а хаотичні рефлексії на виклики, що постали перед СРСР.

Перебудова була не переходом до капіталістичної моделі, а спробою замутити щось на кшалт НЕПу, щоб будувати більше танків і бойових літаків. Вихід з Німеччини і Східної Європи в цілому був не звільненням народів, а спробою утримати стабільною хоча б основну частину імперії.

Орду готували до нової війни

А головне – починати війну для вирішення внутрішніх проблем, як зараз зробив путін, горбачов не став тільки тому, що не міг. Совєцьке суспільство було втомлене і деморалізоване десятиліттями дефіцитів. Ворогом воно бачило не Америку, а секретарів ЦК. Армія була виснажена багаторічною війною в Афганістані й постійними поразками від пастухів з берданками.

Радимо "Майбутнє з росією" та "вчинив би, як путін": що Горбачов говорив про Україну

І горбі став скидати баласт, щоб зберегти імперію. Східна Європа, потім союзні республіки – все це було відпущено з тюрми народів заради порятутнку росії. Це була тимчасова спецоперація в очікуванні неминучого наступного реваншу, коли тяжкі часи минуть, і орда знову буде готова до війни і повернення втраченого.

Не читайте х**ні про ліберала, західника і демократа горбачова. Ніким з переліченого горбі не був. Був апаратним щуром, загнаним у кут, і відгризшим собі лапу, щоб зберегти шкуру.

До теми – як горбачов підтримував окупацію Криму росією: дивіться відео