Як Херсонщина стала "ключем" до Криму

Адже якраз нещодавно відбувся саміт Кримської платформи, учасники якого – керівники багатьох країн цивілізованого світу – говорили про те, що Україна має повне право на відновлення свого контролю над півостровом.

Схоже путін зазнає одразу трьох поразок, коли ЗСУ звільнять Херсонщину

путін, який нічого не розуміє у логістиці й економіці, навіть не звертав увагу на ці зауваження, однак потім, очевидно, дійшов висновку, що для того, щоб зберігати контроль над Кримом, росії потрібно ще й мати контроль над Херсонською областю.

Ланцюгова реакція запущена

Ми кажемо абсолютно інакше, і це теж буде абсолютно правильною тезою: для того, щоб почати відновлення контролю над Кримом, потрібно відновити Україні контроль над Херсонською областю. І вже з цієї ситуації продовжити діяти щодо економічних важелів впливу на цю окуповану територію, готуватися до її визволення, готуватися до різних варіантів її визволення.

Від варіантів військових, які будуть пов'язані з повним звільненням території Криму від російських загарбників та їхніх підлих найманців, і до варіантів політичного характеру, які можуть бути пов'язані з колапсом путінської політичної системи.

Із тим, що нове керівництво рф, яке усвідомить усі проблеми того, що росія перебуває у конфронтації не тільки з Україною, але й з усім цивілізованим світом, захоче повернутися до норм міжнародного права і визнає абсолютно нечинними рішення російського парламенту і конституційного суду щодо приєднання Криму до рф як такі, що порушують конституцію рф та її міжнародні зобовязання.

Радимо Політична окупація кремля: що задумали партії рф на захоплених територіях України

І, звичайно ж, тоді звільнення території більшої частини Херсонської області відкриє дорогу до звільнення Донеччини й Луганщини, до звільнення Криму, до звільнення всіх окупованих ворогом українських регіонів і відновлення територіальної цілісності України у всій її повноті.

І це має бути головною ціллю української держави, українського народу на найближчий час, що має закінчитися повним позбавленням України від російських агресивних військ на її землі. Українські громадяни не мають бути заручниками ворога.

Актуальне – ЗСУ досягли нових успіхів на Херсонщині: дивіться відео