Окупанти не встигають за власними "апетитами"

Зараз на тимчасово окупованих рф територіях України відбувається закріплення кадрового резерву кірієнка, "старі кадри", які вважають себе просто ветеранами "боротьби" за "русскій мір", звільняються і скорочуються.

Радимо Справжній наступ ЗСУ ми точно не пропустимо: чому не варто квапитися з новинами про південь

Щодо ситуації на тимчасово окупованих рф територіях Херсонської, Запорізької, Харківської областей, то там активно працює політична партія "единая россия" через створену мережу гуманітарних штабів, які в основному призначені для збору персональних даних місцевих жителів, поширення агітації та встановлення контакту з місцевими жителями. Інші партії рф поки що на ці території не входять.

На тимчасово окупованих рф територіях України за півроку військової агресії закріпилася певна група політичних діячів, яка опікується питаннями "інтеграції" окупованих територій до рф.

комуністична партія російської федерації

Головний персонаж від кпрф, який займається тимчасово окупованим Донбасом, – це депутат держдуми рф казбек тайсаєв, який регулярно відвідує тимчасово окуповані території з 2015 року, а також неодноразово брав участь в організації гуманітарних вантажів від кпрф до псевдореспублік на окупованих територіях.

Також у структурі кпрф є штаб із надання гуманітарної допомоги, яким керує функціонер кпрф владімір кашин. Наразі делегації від кпрф кожні три тижні відвідують тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, проводять зустрічі з партійним активом.

Варто зазначити, що в псевдоутвореннях на окупованих частинах Донеччини та Луганщини збереглися комуністичні партії ще з часів, коли ці території були підконтрольні Україні. Під час останніх візитів члени делегації кпрф почали видавати партійні квитки кпрф, а також проводили установчі збори щодо створення первинних партійних організацій кпрф на тимчасово окупованих територіях України.

Тобто фактично кпрф першою почала поглинання однойменного сателіту для політичної присутності на в подальшому анексованій території.

Цікаве путін зазнає одразу трьох поразок, коли ЗСУ звільнять Херсонщину

"справедливая россия – патриоты за правду"

Партія "справедливая россия" до 2021 року вела найактивнішу діяльність на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Саме на заявах цієї політичної партії будувалася і проводилася політика кремля стосовно тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

У 2021 році партія "справедливая россия" відкрила своє офіційне представництво в окупованому Донецьку. Також варто зазначити, що перші ініціативи щодо паспортизації рф та русифікації освіти на тимчасово окупованих територіях розроблялися функціонерами цієї партії.

Але у 2021 році партії "справедливая россия – патриоты за правду" кремль заборонив відвідувати окупований Донбас, оскільки у травні 2021 року партія "единая россия" підписала меморандум із "союзом добровольців Донбасу", щоб монополізувати політичний напрямок на окупованому Донбасі перед виборами до держдуми рф 2021 року.

Нагадаю, що тоді кремль залучив до голосування на цих виборах і мешканців з окупації. Зараз на тимчасово окуповані території України готується поїздка лідера партії "справедливая россия – патриоты за правду" сєргєя міронова, який також планує розвивати партійне будівництво в окупації, точніше йому погодили такі дії у кірієнка.

Протягом шістьох місяців військової агресії тимчасово окуповані території України відвідували лише окремі депутати держдуми рф. Наприклад, 22 серпня яна лантратова відвідала тимчасово окупований Херсон, де проводила PR-зустріч з чиновниками окупаційних адміністрацій.

Але за інформацією моїх джерел, у партії "справедливая россия" просувають ініціативу щодо розробки спеціальної програми з культурної інтеграції тимчасово окупованих територій України до рф. Швидше за все з такими гаслами і приїде сєргєй міронов на тимчасово окуповані території України й агітуватиме за вступ до лав його партії.

Про головне росія почала діставати "гарматне м'ясо" з найнеочікуваніших резервів: до кого дійшла черга

"единая россия"

Ця партія, починаючи з 2014 по травень 2021 року, ніколи не робила жодних заяв щодо тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, за винятком окремих депутатів, таких, як андрєй козенко, який очолював проєкт під назвою "інтеграційний комітет росія – Донбас", який фінансувався фондом "русскій мір".

Наразі практично за рік своєї діяльності "єдиная россия" створила кілька партійних структур – це рух прихильників партії та первинні партійні організації. Зараз найвища явка депутатів держдуми рф на тимчасово окуповані території України складає саме з "единой россии".

Нині роботою з розгортання гуманітарних, правових, агітаційних штабів від партії "единая россия" займається андрєй турчак, який є сином друзів путіна, а заступником турчака за цим напрямком є ​​анна кузнєцова, депутатка держдуми рф і колишній дитячий омбудсмен рф. Вона займається питаннями вивезення дітей із тимчасово окупованих територій України до рф.

Також є партійні куратори за територіями та гуманітарними напрямками. Наприклад, депутат держдуми рф дмітрій саблін курирує рсевдореспубліку на окупованій Донеччині за партійною квотою, він, до речі, міг стати головою незаконного збройного формування замість захарченка, оскільки родом із Маріуполя.

Бойовиків на окупованій Луганщині курирує віктор водолацький, він – колишній "отаман" організації "всевелике військо донське", який ініціював створення кадетських козацьких гімназій.

Тимчасово окуповану частину Херсонської області курирує депутат ігор костюкевич, а окуповану частину Запорізької області – депутат артем бічаєв. До призначень та управління територіями турчак та його команда не допускаються, вони можуть когось рекомендувати, але всі питання щодо кадрової політики затверджує особисто кірієнко.

Наразі на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей партія "единая россия" веде активну роботу з видачі партійних квитків, формування руху своїх "прихильників" – кожний другий публічний захід проходить під егідою "единой россии".

Важливо Наступ чи підготовка: що відбувається на півдні України і чому не варто сліпо вірити експертам

лдпр

Новий очільник партії лєонід слуцкій, незважаючи на те, що головою партії його призначили нещодавно, вже встиг кілька разів відвідати тимчасово окуповані території України та відзначитися радикальною риторикою щодо мирного населення України. Але активної роботи на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областейлдпр не веде, за винятком формування своїх відділень на Донбасі та призначення керівників цих відділень.

Кінцева ласа ціль кремля

Така активна позиція політичних партій рф на тимчасово окупованих територіях України пов'язана з тим, що після проведення псевдореферендумів там призначать "місцеві вибори". За задумами політтехнологів і політологів з експертного інституту соціальних досліджень (який зараз працює з кірієнком), "місцеві вибори" потрібні для закріплення технології поглинання росією тимчасово окупованих територій, а також для підтримки ілюзії у мирного населення, що влада росії не збирається йти з тимчасово окупованих територій.

Тому зараз, у період місцевої виборчої кампанії на території рф, політичний порядок денний окупованих територій України вбудований у російський з однією лише метою – зберегти життядіяльність чинного режиму в кремлі. Реалізація цієї стратегії створює фундамент для транзиту влади в рф і створення "союзної держави", котру започаткували у 1999 році росія та білорусь як наддержавний устрій.

У 2023 році планується входження до складу "союзної держави" невизнаних утворень на тимчасово окупованих територіях пострадянського простору. Про реалізацію цього сценарію я говорив неодноразово.

Варто зазначити, що вчора путін вітав із днем ​​народження лукашенка та обговорив із ним питання, пов'язані з інтеграційними процесами в межах "союзної держави". Такі процеси активізують боротьбу за владу всередині рф, місця для всіх не вистачить, і вже зараз є незадоволені всередині режиму рф.

Ми багато говоримо про дату псевдореферендумів, яку знову перенесено на 20 – 23 жовтня 2022 року, але забуваємо, що інтеграційні процеси окупантів уже почалися.

Актуальне – прогноз про подальші дії окупантів у Херсоні: дивіться відео