Спалені мости

Це фактично унеможливило для російських збройних сил появу нових військовослужбовців і нової зброї на основній території Херсонської області.

Цікаво росія почала діставати "гарматне м'ясо" з найнеочікуваніших резервів: до кого дійшла черга

І, таким чином, час для наступу також до певної міри був обмежений ситуацією, в якій російські окупанти могли налагодити тимчасові переправи через Дніпро й у такий спосіб збільшити кількість своїх військовослужбовців і своєї зброї біля обласного центру та інших стратегічно важливих місць на Херсонщині.

Перша стратегічна перемога ЗСУ

Для того, щоб ця анексія стала можливою, звичайно ж, потрібно, щоб російські збройні сили здійснювали контроль над територіями цих регіонів. Якщо ж вдасться звільнити Херсонщину і обласний центр, це відкриває можливості для наступу й на інші окуповані ворогом регіони України і таким чином знищує політичні плани російського президента владіміра путіна щодо приєднання до рф кількох українських регіонів.

Адже ми розуміємо, що путін намагається поставити українське керівництво й український народ перед фактом того, що Херсон, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ – це вже не Україна, це росія. І саме із такими пропагандистськими заявами виступають останнім часом чиновники путіна, а також зрадники, які очоллють проросійські адміністрації на території захоплених регіонів.

Також контратака українських Збройних Сил створює серйозні проблеми для окупантів на майбутнє, адже вона збільшує театр воєнних дій. Вона не дає можливості росіянам ефективно просуватися по тих територіях, які вони бажають захопити для їхнього приєднання до рф і для загрози Україні.

Радимо Наступ чи підготовка: що відбувається на півдні України і чому не варто сліпо вірити експертам

Недосяжна "війна у Європі"

Є також стратегічно дуже важливим те, що якщо контратака на Херсонщині закінчиться успіхом, це поставить крапку на постійних обстрілах Миколаєва і на планах російських мерзотників захопити Одесу, вийти на кордони із самопроголошеним Придністров'ям і вже звідти створити пряму загрозу для суверенітету Республіки Молдова.

Адже ми знаємо, що серед планів путіна, коли взагалі розглядалася можливість проведення довгострокової війни проти України, було знищення суверенітету не тільки нашої країни, але й Молдови. росіяни досі мріють вийти на кордони колишнього Радянського Союзу в Європі, на кордони із країнами-членами НАТО – із Румунією, з Польщею, з Угорщиною, зі Словаччиною – і таким чином загрожувати країнам-членам НАТО уже в безпосередній близькості до їхніх кордонів.

Це, звичайно ж, не може одразу створити ситуацію великої війни між росією та Північноатлантичним союзом, однак водночас створює можливості для диверсій, для дестабілізації.

Про головне Мініатюра "пушкініст під Херсоном", або Чим закінчується бажання окупантів заробити на війні

Так-от, вся ця ситуація дійсно може бути поставлена під велике питання, якщо українським Збройним Силам (а ми тримаємо за них, звичайно, кулаки, ми вболіваємо за їхній успіх) вдасться просунутися по території Херсонської області, вдасться знищити якомога більше російських окупантів, російських військових арсеналів, поставити крапку на спробах москви оволодіти українським півднем, показати, що російські війська не можуть безкарно захоплювати цілі українські регіони.

Актуальне – з окупованого Криму в напрямку Херсона вирушила колона ворожої техніки: дивіться відео